☢Polski Militarny Serwer☢

Witamy na forum serwera Polski Militarny Serwer, baw się dobrze! Ip serwera mtasa://188.68.249.251:20048

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-29 23:03:21

Boogie
Moderator
Dołączył: 2016-12-29
Liczba postów: 8
Windows 7Firefox 50.0

Podanie o utworzenie frakcji Kommando Spezialkräfte (KSK)

Nick: Woodie
Liczba członków: 2 Pułkowników (Woodie, oraz Shepard). Po rekrutacji powinno być razem 6 osób.
Dokładny i szczegółowy opis frakcji:  Kommando Spezialkräfte (KSK) jest jednostką specjalną niemieckiej Bundeswehry, wzorowaną na brytyjskim SAS'ie. KSK zaczęto tworzyć w 1996 roku,
oficialnie została ona utworzona 1 kwietnia 1997 roku. Obecnie jest częścią niemieckich Sił Reagowania Kryzysowego (KRK). Stacjonuje obecnie w koszarach Graf Zeppelin w Calw.
Swój chrzest bojowy przeszedł na Bałkanach, kiedy wziął udział w operacji aresztowania zbrodniarzy wojennych. Kommando Spezialkräfte razem z siłami specjalnymi
Australii, Danii, Kanady, Norwegii, Nowej Zelandii i Turcji stanowił część Zespołu do Zadań Specjalnych - Południe (JSOTF-South) który od października 2001 roku do kwietnia następnego roku
skutecznie tropił i zwalczał Talibów i Al-Kaidę w południowym Afganistanie.
KSK jest między innymi przeznaczone do :
- Ochrony wojsk niemieckich i obiektów za granicą w szczególnych sytuacjach
- Prewencyjnej obrony przed wrogimi siłami i ukrytym przeciwnikiem
- Operacji ratowania, ewakuacji, oraz uwalniania ludzi porwanych, bądź obszarów objętych wojną/zagrożonych terrorystycznym.
Wymieniłem tylko parę przeznaczeń.
Doświadczenie w prowadzeniu frakcji: Mam doświadczenie w prowadzeniu frakcji, zdobyłem je na innych serwerach.
Dowodziłeś kiedyś jakąś grupą?: Tak, dowodziłem trzema grupami, na różnych serwerach.
Twój komunikator: TeamSpeak3, ewentualnie Mumble.

Offline

#2 2016-12-29 23:05:44

BigBam
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-22
Liczba postów: 1
WindowsChrome 52.0.2743.116

Odp: Podanie o utworzenie frakcji Kommando Spezialkräfte (KSK)

Na Tak

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
forumcup - ograjbuka - skaldowie - systemywizyjne - czarnalista